Altijd de laagste prijs
Nintendo Switch voorraad update 16-2
In de Nintendo Switch voorraad update van 16 Februari nemen we je weer mee door de voorraadmeldingen van deze week. We zien dat de console wederom prima te verkrijgen is zelfs de razend populaire Nintendo Switch OLED.
Gelukkig zien we ook dat chiptekorten afnemen en daarom verwachten wij ook niet zomaar nieuwe voorraadproblemen. Bovendien zien we ook dat er steeds meer mensen aan het overstappen zijn, want de eerste Switch stamt alweer uit Maart 2017.
Omdat de console nu eenmaal de leeftijd van 6 jaar heeft bereikt besluiten veel mensen over te stappen. Dit kan zijn naar het model 2019 wat beschikt over een verbeterde accu.
Echter kun je natuurlijk ook voor de OLED kiezen die toch wel veel meer voordelen heeft. De kleuren zijn mooier en levendiger en bovendien is het scherm ook een stukje groter.
Daarnaast vinden wij het geluid ook een stuk beter klinken. En LED is energiezuinig, waardoor de console ook lang genoeg mee weet te gaan.
Wat kun je nog meer vinden op onze website?
Wij houden je naast de Nintendo Switch voorraad ook op de hoogte van andere ontwikkelingen. Zo zijn we er als eerste bij als er een nieuwe limited edition komt van consoles of andere hardware.
Daarnaast houden wij ook iedere maand een Nintendo Switch releases blog bij. Hierin kun je al games vinden die deze maand nog uit gaan komen.
Tevens schromen wij ons ook niet om een product uit te testen, van een merk dat wellicht niet zo bekend is. Vaak zitten hier pareltjes tussen voor een goedkopere prijs.
Ook zorgen wij ervoor dat je geen aanbiedingen meer hoeft te missen. Of dut nu gaat om de nieuwste games of gewoon een overzicht met alle mogelijke controllers.
Kortom wij plaatsen iedere dag wel weer iets spannends voor zowel de Nintendo Switch alsmede de Xbox Series consoles.
Altijd de laagste prijs